Dobiegł końca tegoroczny cykl koncertów „Wakacje z Chopinem”. Dzięki współpracy Fundacji Chopin w Ogrodzie Sztuk oraz Ośrodka Chopinowskiego w Szafarni mogliśmy po raz czwarty uczestniczyć w letnich koncertach poświęconych twórczości Fryderyka Chopina.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim melomanom, którzy licznie zaszczycili nas swoją obecnością. Dzięki Państwa wsparciu w postaci zakupionych biletów oraz indywidualnych darowizn, Fundacja może kontynuować realizację swoich statutowych celów.

Dziękujemy wszystkim występującym artystom, dzięki którym muzyka Fryderyka Chopina ponownie rozbrzmiewała w Szafarni.

Już teraz zapraszamy Państwa na przyszłoroczny cykl „Wakacji z Chopinem” oraz na pozostałe wydarzenia organizowane przez Fundację Chopin w Ogrodzie Sztuk.

Zadanie „Wakacje z Chopinem” było współfinansowane ze środków Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

wakacje_chopin

WAKACJE Z CHOPINEM 2018 – PODZIĘKOWANIE