30 grudnia 2023 roku w Ośrodku Chopinowskim w Szafarni odbył się koncert sylwestrowy, który finansowo wsparła Fundacja Chopin w Ogrodzie Sztuk.

Przybyli goście, melomani wysłuchali podczas wieczoru pełnego muzyki i niespodzianek utworów w wykonaniu Marceli Wierzbickiej- Opalińskiej– sopran, Dominika Opalińskiego– bas, baryton oraz Zespołu Kameralnego Orkiestry Symfoników Bydgoskich.

Podczas wydarzenia, którym pożegnaliśmy rok 2023 usłyszeliśmy utwory muzyki klasycznej, jak i rozrywkowej między innymi: „Przetańczyć całą noc”, „Arię Pericoli”, znaną również jako „Arię ze śmiechem”, czy słynne i dowcipne „Gdybym był bogaczem”. Całość wydarzenia poprowadziła Emilia Czekała, która nie poskąpiła humoru oraz wspólnej zabawy z publicznością.

Wszystkim meloman, gościom oraz sympatykom Fundacji Chopin w Ogrodzie Sztuk Nowym 2024 roku życzymy wiele zdrowia, uśmiechu, pomyślności oraz wspaniałych wydarzeń kulturalnych.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z wydarzenia.

KONCERT SYLWESTROWY